Oranje route vanaf startpunt Alkmaar Station
Mittel
2 Bewertungen
Bewerten Sie diese Route
Auf einigen Abschnitten dieser Route dürfen Hunde frei laufen. Wo genau, ist mit Schildern der Gemeinde oder des Geländebesitzers angegeben. Halten Sie sich immer an die Regeln vor Ort und entsorgen Sie den Hundekot ordnungsgemäß.
De route (5,85 km) loopt deels over het bolwerk van Alkmaar dat in 1573 werd aangelegd langs de stadsgracht. Het bolwerk heeft in de loop der jaren de functie van park gekregen en hier zijn een aantal prachtige, monumentale bomen te vinden. Zo staat op het Munnikenbolwerk de dikste Hollandse Iep van Nederland. U loopt ook langs het monumentale Hofje van Paling en Van Foreest aan het Zevenhuizen. In 1860 werd de trapgevel gemoderniseerd, maar het familiewapen boven de ingang is behouden. Hofjes werden vaak gesticht door rijke particulieren om onderdak te bieden aan ouderen en om de naam van de stichter te laten voortbestaan.
De wandelroute begint aan de noordzijde (achterzijde) van het treinstation en is in twee richtingen gemarkeerd met oranje pijlen.
Honden mogen op bepaalde trajecten van deze route gedeeltelijk loslopen. Volg altijd de regels op locatie en let op de bebording.
Deze route was het Ommetje van de Maand februari 2021, geschreven door de bloggers van Westphil Wandelt. Lees hier hun wandelverslag.
-
So legen Sie diese Route in der App an: Scannen Sie den QR-Code mit der App oder geben Sie die Routennummer ein 340 in.
Die App ist nur auf Niederländisch und Englisch verfügbar - 5.85 km
-
Geschlossene Strecke
-
Demnächst geschlossene Strecke
-
Mitteilungen
-
Auswahlpunkt
-
Startpunkt
-
Einwegstrecke
| Von | Nach | Länge der Strecke | Markierung(en) | Eigenschaften | Mitteilungen |
|---|---|---|---|---|---|
|
Startpunt station alkmaar |
1.3 km |
|
|
||
| 0.45 km |
|
|
|||
| 0.26 km |
|
|
|||
| 0.82 km |
|
|
|||
|
Startpunt westerhout |
0.03 km |
|
|
||
|
Startpunt westerhout |
0.09 km |
|
|
||
| 0.56 km |
|
|
|||
| 0.78 km |
|
|
|||
| 0.28 km |
|
|
|||
| 1.06 km |
|
|
|||
|
Startpunt station alkmaar |
0.22 km |
|
|